Staff

Director

  • prof. dr. D.M. (Dennis) Weber

    Europese ondernemingsbelastingen


    D.M.Weber@uva.nl
    T: 0205253218
    T: 0205253459

    Go to detailpage

Management assistant

Professors

  • prof. dr. R.P.C. (Rob) Cornelisse

    Belastingrecht


    R.P.C.Cornelisse@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. dr. O.C.R. (Otto) Marres

    Integriteit van de fiscale grondslag


    O.C.R.Marres@uva.nl
    T: 0205253437
    T: 0205253459

    Go to detailpage
  • prof. dr. J.L. (Jan) van de Streek

    Belastingheffing van concerns


    J.L.vandeStreek@uva.nl
    T: 0205253481
    T: 0205253459

    Go to detailpage
  • prof. dr. mr. H. (Hein) Vermeulen

    Internationale fiscale aspecten van collectieve (vastgoed)beleggingsinstellingen


    H.Vermeulen@uva.nl

    Go to detailpage
  • prof. mr. P.J. (Peter) Wattel

    Belastingrecht


    P.J.Wattel@uva.nl
    T: 0205253218
    T: 0205253459

    Go to detailpage
  • prof. mr. S. (Stef) van Weeghel

    Internationaal belastingrecht


    S.vanWeeghel@uva.nl
    T: 0205253211
    T: 0205253459

    Go to detailpage

Assistant professors

  • mr. dr. S.J. (Suzanne) Mol-Verver

    S.J.Mol-Verver@uva.nl | T: 0205253534

    Go to detailpage
  • mr. drs. W.A.P. (Willem) Nieuwenhuizen

    W.A.P.Nieuwenhuizen@uva.nl | T: 0205253212

    Go to detailpage

Researchers

Alexia Kardachaki

Published by  ACTL

4 May 2016